Kalpli Vosvos

Kalpli Vosvos Aracımız Klimalıdır. Tasarım Tescil Belgesi’ne Sahip İzmir Ve Ege Bölgesindeki Tek Vosvostur. Aracımızın Sağ Ön Koltuğu Yoktur. Böylece Gelin hanımın İnip Binerken Ve Otururken Rahat Edebileceği Geniş Bir Boşluk Oluşmasıdır. Bu Boşluk Yaklaşık 1.5 Metre Kadar Bir Alandır. Bmw 7.40’larda Bile Bu Genişlik Yoktur. Gelin Aracımız kötü Hava Şartlarında Yine Kalp Şeklindeki Şeffaf Brandasıyla Kapanmaktadır. Bu Aracımızın Kocaman Kalbinden Gökyüzünü Seyrederken, Kalbin İçinden Ayağa Kalkarak Yakınlarınızı Selamlayabileceksiniz. Aracımız Gündüz İstediğiniz Bir Saatte Gelir ve Gece 01.00 Gibi Düğün Bittikten Sonra Sizi Gideceğiniz Yere Bırakır.

Aracımızın İçinde Ses Sistemi Mevcuttur. Dilerseniz Araçta Dinlemek İstediğiniz Müzikleri Kendinizde Getirebilirsiniz.

1. 100 km. Yakıtı biz karşılıyoruz. Km. Aracın Garaj Çıkışından Başlar ve Garaj Girişinde Sona Erer. Çıkış yeri Konak’tır. Km. Aşım Durumunda Aracın 1 Km. Yakıt Tüketimi 1 TL . dir.

2. Araç Süslemesi Ücretsizdir. (1.Sınıf Yapay Çiçek ile Süslenir.)

3. Araçlarımız Şoförlü Olarak Kiralanmaktadır. Şoförlerimiz Giyimine Özen Gösteren, Saygılı Ve İkinci Bir Sağdıç Olacak Deneyimli İnsanlardan Oluşmaktadır.

Araç Kiralayan Çiftlerimize 2000 tl. Değerindeki Düğün Klibinde %75 İndirim Fırsatı Var. Örnek Klibimizi Aşağıdaki Youtube Linkinden İzleyebilirsiniz.

ĞÜN KLİPLERİ