SIKÇA SORULAN SORULAR

Beğendiğiniz Aracı Ne Kadar Erken Rezerve Ederseniz O kadar İyi Olur. Dilerseniz Bize Mail Atarak Yada Bizi Arayarak Rezervasyonunuzu Hızlandırabilirsiniz.

Rezervasyon İçin Kapora Yatırmanız Gerekiyor. Geri Kalan Ödemeyi ise Düğün Bitiminde Şoförümüze Tahsil Ediyorsunuz.

Hizmetimize Şoför, 100 Km. Yakıt, Ve Süsleme (Yapay Çiçek) Dahildir.

Evet Kiralayabiliyorsunuz. Fiyat Bilgisi Ve Rezervasyon İşlemleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorulardan Biriside Bu. Evet Sığabilir. Çünkü Kalpli Vosvos Aracımızın Sağ Ön Koltuğu Sökük Olduğu İçin. Gelin Hanımın Araca İnip Binmesi Oldukça Kolaydır. Oturduğu Zaman İse Ayaklarını Dizlerini Bükmeden Uzatabileceği Kadar Bir Mesafe Vardır. Bu Mesafe Yaklaşık 1.5 Metredir. Volkswagen Meyers Manx Araçlarımızda Bu Durum Aynıdır. Arka Tarafta Gelin Hanımın Dizlerini bükmeden Uzatabileceği Bir Genişlik Vardır. Bu Zamana Kadar Ben Bu Araca Sığmadım Diyen Bir Gelin İle Karşılaşmadık.

Hayır. Şoförlük Ücreti Almıyoruz.

Aracımıza Herhangi Bir Zarar Vermeden Dilediğiniz Şekilde Süsleme Yapabilirsiniz. Araçlarımızın Görüntüsü Güzel Olduğundan Süsleme Ne Kadar Sade Olursa Araç O kadar Güzel Görünecektir. Yapacağınız Fazla Süsleme Aracın Güzel Görüntüsünü Kapatacaktır.

Bunu Hep Duymuşuzdur. Eski Olan Şey Bozulur. Çevrenizdeki Yakınlarınız Klasik Araba Kiralamayın Yolda Kalırsınız Diyebilir. Onlara Şunu Sorun Şimdiye Kadar Kaç defa Bozulmuş Bir klasik Araba Görmüşler. Düşünecekler Fakat Hatırlamayacaklardır. Bu Tamamen Bilinçaltıdır. Eski olan Şey Bozulur! Bizler Düğün Sezonlarında Çok Yol Katetmekteyiz. Şehirler Arası Yolculuklarda Genelde Emniyet Şeritlerinde Yeni Model Araçları Görüyoruz. Bunun Sebebi İse Genelde Elektronik Arızalar Oluyor.Bizim Arabalarımız İse Tamamen Mekaniktir. Elektronik Hiçbir Parçası Yoktur. Sıkıntı Olduğu Zaman İse Şoförlerimiz Bir Çoğuna Müdahale Edebilir. Klasik Arabaların Bakımını Düzenli Ve Zamanında Yaptığınız Müddetçe Yolda Kalmazsınız. Bunu Büyüklerinize Sorabilirsiniz. Aynı Cevabı Alacaksınız. Bizler Araçlarımızın Yolda Kalmaması için Zaten Gereken Bakımları vaktinden Önce Yapıyoruz.

Kışın Üşümezsiniz, Çünkü Araçlarımızda Kalorifer Sistemi Vardır. Yazın ise Üstü Açık Bir Araç Kiraladığınız İçin Zaten Terlemezsiniz. Bu Zamana Kadar Ciddi Anlamda Sorun Yaşayan Çiftimiz Olmadı. Son Model Spor Arabalar Ferrari, Lamborghini Gibi Araçların Üstü Açık Olan Modelleri Var. Şayet Böyle Bir Durum Olsaydı Kimse Milyolarca Dollar Ödeyip Bu Modelleri Terlemek İçin Satın Alamazdı.

En Çok Sorulan Sorulardan Biride Bu. Saçınız Şayet Dışarda Fırtına Yoksa Bozulmaz. Bu Konuda Rahat Olabilirsiniz. Şoförlerimiz Bu Konuda Çok Deneyimlidir. Rüzgarın Kuvvetine Göre Araçlarımızın Hızı Ayarlanıyor. Zaten Böyle Bir Durum Olsa Kimse Üstü Açık Aracı Gelin Arabası Yapmaz. Şu Ana Kadar Böyle Bir Durumla Karşılaşmadık.